ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פשיטת רגל

  עורך דין פשיטת רגל

  מי שיש לו חלום להקים עסק משלו רוצה לראות בעיני רוחו שהעסק תמיד ישגשג, ירוויח ויצמח. בפועל לא תמיד החלומות האלה מתגשמים ולא מעט בעלי עסקים מוצאים את עצמם במשרדו של עורך דין פשיטת רגל כשהם במצב כלכלי לא טוב, העסק לא מתפקד ויש אנשים שבעל העסק חייב להם כספים. חשוב מאד לעצור את כדור השלג הזה כמה שיותר מהר ופנייה אל עורך הדין צריכה להגיע במהרה ולפני שהחובות מעמיקים והמצב מחמיר. חשוב לדעת שעורך הדין לא יפטור את בעל העסק מהחזר חלק מהחובות שלו ולכן אין מדובר בפתרון קסם.

  מה יכול לעשות עורך דין פשיטת רגל?

  כאשר אדם זה או אחר שהוא גם בעל עסק יפנה אל עורך דין פשיטת רגל הוא בעצם יודה בכך שהוא לא מצליח להעמיד את העסק על הרגליים, הוא מבין שהעסק במצב לא טוב ושהוא זקוק לעזרה ורוח גבית על מנת להתגבר על העניין. עורך הדין יכריז עליו כפושט רגל ויבחן ביחד איתו מה מצב החובות שלו על מנת לפנות לכונס הנכסים ולהכין עבורו באופן אישי ומותאם את התוכנית לשיקום. הודעה מסודרת תצא לנושים, כלומר למי שבעל העסק חייב לו כסף והם יידעו שיתכן מצב שבו לא יוחזרו אליהם כלל הכספים.

  החשיבות של פנייה אל עורך דין

  רק אחרי שפונים אל עורך דין שיכריז על פשיטת רגל אפשר להתחיל לנשום לרווחה ולבנות את התוכנית שתהיה המתאימה ביותר לכל בעל עסק על מנת להתגבר על הקשיים שנקלע אליהם. חשוב שבעלי עסקים יעשו כל שביכולתם על מנת שהעסק יפעל בצורה אחראית ונכונה ולשם כך הם צריכים לפנות לייעוץ עסקי במידה והם חשים בהאטה בצמיחה. עורך דין פשיטת רגל הוא המוצא האחרון אך טוב לדעת שיש אל מי לפנות, אפילו כדי לקבל ייעוץ ראשוני בנוגע למקרה הפרטני.

  במשרד עו"ד שי אוחיון עוסקים בליווי בעלי עסקים אחרי פשיטת רגל ומייצגים אותם מול כונס הנכסים בצורה רגישה, אמפטית ומותאמת אישית למצב שלהם.

  עורך דין מומחה לפשיטות רגל

  עורך דין מומחה לפשיטות רגל

  פשיטת רגל היא לא מצב נעים ואין שום בעל עסק שירצה למצוא את עצמו במצב הזה. יחד עם זאת אף פעם אי אפשר מה טומן בחובו העתיד והאם העסק אכן יפעל בצורה רווחית לאורך כל הזמן. יש מקרים שאי אפשר לצפות או להתכונן לקראתם מראש והם בהחלט עלולים לגרום לעסק לחדול מלהתקיים או שייווצר מצב שבו ההכנסות ירדו בצורה משמעותית. עורך דין מומחה לפשיטות רגל הוא מי שצריך לפנות אליו, בין אם כדי לקבל ייעוץ פרטני ראשוני בנוגע להיתכנות פשיטת הרגל ובין אם כדי לקבל ממנו ליווי וסיוע אחרי שכבר ברור שאי אפשר להתחמק מכך.

  הערך המוסף של עורך דין מומחה לפשיטות רגל

  הכרזה על פשיטת רגל היא עניין רציני ומשמעותי וחשוב מאד לקבל את מלוא הייעוץ האישי והפרטני כדי להבין את המשמעויות וההשלכות של צעד זה. עורך דין מומחה לפשיטות רגל יוכל גם לייעץ ולחוות את דעתו המקצועית המבוססת ניסיון וגם ללוות את הלקוח שלו על מנת לוודא שהוא מקבל טיפול ויחס הולמים מרשויות המדינה. כל פושט רגל צריך לקבל התייחסות אישית ופרטנית על פי המקרה הספציפי והייחודי שלו ומכאן החשיבות לדעת בדיוק לקראת מה הולכים. אחרי שמקבלים הסברים ומשמעויות מעורך דין – קל יותר להתחיל את התהליך.

  החשיבות של הליך פשיטת רגל מסודר על פי הכללים

  הבעיה הכי גדולה בנושא של פשיטות רגל הוא הנושא הכספי, שכן בהכרח המשמעות היא שהעסק לא רווחי ולא מתפקד ועלולים להיווצר חובות משמעותיים. בזכות עורך דין מומחה לפשיטות רגל שילווה כל מקרה לגופו הלקוחות שלו יידעו בדיוק מה עומד לקרות בכל שלב והם יוכלו להכין את עצמם ולדעת מה בדיוק עליהם לעשות כדי לשקם את המצב הכלכלי גם של העסק וגם שלהם עצמם. בזכות הליווי הזה יהיה לו קל יותר לצלוח את התקופה הקשה ולסיים אותה בצורה חיובית.

  עורך הדין שי אוחיון מלווה בעלי עסק בפשיטות רגל ומסייע להם להתוות את הדרך הטובה והמתאימה ביותר עבורם להשתקם ולצאת לדרך חדשה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   קידום עורכי דין קידום עורכי דין